Altın Tragus Piercing


Altın tragus piercing, kulağınızdaki ışıltının en sıra dışı temsilcisi. Yaşınız, yaşantınız, tavrınız, tarzınız, bakış açınız ve beklentiniz her ne olursa olsun, sizi anlatan, duruşunuzu yansıtan altın tragus küpe modeli bulabilmeniz mümkün. İster taşlı ya da ışıltılı isterseniz minimal ve sade çizgilere sahip modellerle gündelik şıklığınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 
Tragus küpe, yıldızı günden güne parlayan aksesuarlardan biri. Özellikle son yıllarda sıklıkla kullanılan bu eşsiz modeller, dikkat çekici olması nedeniyle de hemen her yaş grubu tarafından tercih ediliyor. Farklı kaplama renklerinde ve farklı figürlerle süslenmiş altın tragus piercing modelleri, sağlıklı ve anti alerjik yapıları nedeniyle oldukça güvenli. Hemen her cilt tipinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek bu modelleri, bakım ve temizlik talimatlarına uygun şekilde, uzun yıllar keyifle ve güvenle kullanabilmeniz mümkün. İsterseniz gün içerisinde oluşturduğunuz her bir kombin için farklı bir tasarım tercih edebilir, ya da tek bir tasarımla uzun aylar boyunca ışığınızı yansıtmaya devam edebilirsiniz.

Altın Tragus Piercing Modelleri


Sezonun trendleri arasında, sayısız tragus küpe modeli yer alıyor. Zamansız ve klasik tasarımlara ev sahipliği yapan Dianora koleksiyonlarında, minimal ışıltılar ve sade güzellikler bir arada sunuluyor. Bir yıldız ya da bir kuş, bir kelebek ya da bir çiçek, tüm ışıltısı ile kulağınızı süslemeye hazır. Özenli işçilik ve kaliteli üretilen tasarımlar arasında, hislerinize tercüman olacak özgün motifler bulabilirsiniz. 
Kulağın iç yüzünde, tam da burun hizasında yer alan kıkırdak bölge, yüzünüzün en dikkat çekici yerlerinden biri. Altın tragus küpe ile bu alanı daha ön plana çıkararak yüzünüze aydınlık bir ışıltı kazandırabilirsiniz. İster minimal isterseniz dikkat çekici bir model ile, kendinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Altın Tragus Piercing Fiyatları


Dianora Piercing, etkileyici modellerle dolu geniş yelpazede altın tragus modeli ile kullanıcılarına şıklık sunuyor. Hem kaliteli malzeme hem de kusursuz işçiliğe en uygun altın tragus piercing fiyatları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.  İndirim ve kampanyaları takip ederek çok daha uygun altın tragus küpe fiyatları ile takı dolabınızı yenileyebilir, ışıltınızı Dianora kalitesi ile taçlandırabilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR