Altın Göbek Piercing


Altın göbek piercing modelleri, şık tasarımları ve anti alerjik yapıları ile en çok tercih edilen göbek piercing çeşitlerinin başında geliyor. Sallantılı, ışıltılı ve ilgi çekici onlarca alternatife sahip bu özel parçalar, gencinden ileri yaş grubuna kadar hemen her grup için son derece etkileyici alternatifler sunuyor. Yaz ayları başta olmak üzere yıl boyunca hemen her mevsimde kullanılan altın göbek piercing, görünümü, şıklığı ve dikkat çekiciliği ile hemen tüm kombinleri ustaca tamamlayabiliyor.
Sezonun en trend 14 ayar altın göbek piercing modelleri yine geniş ve etkileyici bir koleksiyonda karşınızda. İsterseniz minimalist isterseniz gösterişli tasarımlar arasında seçim yapabilmeniz mümkün. Halka ya da sallantılı, sade ya da ışıltılı onlarca model arasında tarzınıza ve ruhunuza hitap eden doğru modeli bulabilmeniz mümkün.

Altın Göbek Piercing Modelleri


Dianora koleksiyonları birbirinden dikkat çekici piercing modelleri ile dolu. Vücudunuzun dilediğiniz her bölgesinde kullanabileceğiniz modeller, farklı ve yaratıcı tasarımlarıyla bu geniş koleksiyonun bir parçası. 14 ayar altın göbek piercing, koleksiyonun en çok talep gören tasarımlarına ev sahipliği yapıyor. Özellikle yaz ve bahar aylarında, bikini ve crop üstler kıyafet dolapları ve sokakları süslemeye başlayınca, altın göbek piercing modellerine olan talep de fazlasıyla artıyor. Diğerlerinden farklı olmak, gerçekten ruhunu yansıtan bir model bulmak ise Dianora ile mümkün olabiliyor.
Sallantılı altın göbek piercing modelleri, özellikle düşük bel kullanıcılarının en sık tercih ettiği tasarımlardan. Tek sıra halinde inen taşlar ya da etkileyici figürlerle süslenen tasarımlar, genç ya da ileri yaş tüm kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Minimalist tasarımlar, tüm yıl boyunca keyifle kullanılan parçalardan olmaya devam ederken, kalp taşlı ya da tektaş altın göbek piercing modelleri, zamansız görünümleri ile takı dolaplarının da vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor.

Altın Göbek Piercing Fiyatları


Sağlık ve güvenlik düşünüldüğünde, 14 ayar altın göbek piercing tüm diğer tasarımların hep bir adım önünde. Alerji oluşturmaması, kararma ya da paslanma yapmaması sebebiyle, uzun yıllar bu parçaları güvenle kullanabilmek mümkün. Tüm bu konular göz önüne alındığında altın göbek piercing fiyatları, hemen her bütçe için oldukça uygun. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz özel bir parçaya sahip olarak teninize eşsiz bir ışıltı hediye edebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR