GİZLİLİK POLİTİKASI

Dianora Piercing kayıtlı üyelerinden topladığı bilgilerin kullanımı ile ilgili politikası ve üyelerin sahip olduğu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile Dianora Piercing dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız olmadan kesinlikle diğer üyelere paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler yalnızca, firmamızın kendi bünyesindeki müşteri profilini belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.
3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgileri yalnızca siz görebilirsiniz ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Eğer varsa, bize ulaştırmak istemeyeceğiniz bilgilerin bulunduğu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
5. Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınması kesinlikle söz konusu değildir. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;
Siz müşterilerimizin kolaylıkla ve en güvenli şekilde alışveriş yapabilmesini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktayız.

Sistemimizde bulunan 128 bit SSL sayesinde kart bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görüntülenmesi ve kullanılması engellenmektedir.

Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu şifreler kırılması pek mümkün olmayan şifrelerdir.

SSL güvenlik protokolü ile sitemize verdiğiniz tüm kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilerin bizlere dahi ulaşması söz konusu değildir.

Iyzico hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu nedenle kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR